21-Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjes, prane Kopeshtit nr.24, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 75 m², kati i pare ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicioner. Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket.

Jepet me qera 65000 lek ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Uje

Map