21-Dhjetori, Kompleksi Kontakt, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe totale 77 m², kati i 10 ne pallat te ri me ashensor (jo i fundit). Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 600 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map