Rruga Kongresi Manastirit, prane Pedriatrise, Shitet apartament 1+1 (2+1), i mobiluar dhe rikonstruktim total, siperfaqe reale 73 m², me Hipoteke 64 m², nuk ka shtesa, kati i 2 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga koridor lidhes, dhome gjumi e shtruar me parket, sallon ndenje, kuzhine me vehte, tualet me dritare, kondicioner, orientimi me diell.

Çmimi i shitjes 100.000 Euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Drita
 • E mobiluar
 • I rikonstruktuar
 • Kati i 2
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Pallat egzistues
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Map