Bllok, prane Sheshit Wilson, jepet me qera apartament 1+1+A, i mobiluar, siperfaqe 65 m², kati i 4 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje e shtruar me parket, kuzhine me vehte, tualet, ballkon. Kusht nje muaj dhe 2 garanci.

Jepet me qera 350 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • I rikonstruktuar
  • kati i 4
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja