Shkoze, prane rreth rrotullimit, Shitet apartament 1+1, i sapo mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 55.5 m2 me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, dhe i shtruar i gjithi me parket cilesor.

Çmimi i shitjes 42000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Dokumenta te rregullta nga firma
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 3
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map