Rruga Siri Kodra, prane Supermarket Xhangolli, Shitet apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe totale 81.71 m² dhe 77.36 m² siperfaqe me Hipoteke, kati i 2 banim ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, verande.

Çmimi i shitjes 92000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 2
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Vendndodhja