Rruga Kongresi Manastirit, prane Gjimnazit Çajupi, Shitet apartament 1+1, totalisht i restauruar dhe i mobiluar, siperfaqe 55 m² me Hipoteke, kati i pare ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, kondicioner, tualet, 2 ballkone te mbyllur.

Çmimi i shitjes 50000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja