Qyteti Studenti, Rruga Pjeter Budi, prane Kompleksit Ana, shitet apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe totale 45.8 m2, dhe siperfaqe e brendshme 39.8 m2 me Hipoteke, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, ballkon. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.

Çmimi i shitjes 48000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

  Map