Ne Zonen e Freskut, prane Thesarit, shitet apartament 1+1 ne pallat te Ri, shitet bosh,siperfaqe totale 67 m², disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 banim, pa ashensor, i investuar kohet e fundit (dyer, dritare, pajisje tualeti, instalime te reja elektrike). apartamenti organizohet nga korridori, salloni, aneks per kuzhine, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Cmimi i shitjes 65000 euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • kati i 4
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Map