Ali Demi, prane shkolles “1-Maji”, jepet apartament me qera 1+1, i mobiluar, siperfaqe 57 m2, kati i 3 ne pallat egzistues, dhe totalisht te restauruar. Apartamenti organizohet nga sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, kalorifer, ballkon.

Jepet me qera 260 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 3
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja