Ali Demi, prane Fax News-it, shitet apartament 1+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 70 m² me Hipoteke, kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient ngrenie dhe gatimi sebashku, kondicioner, tualet me dritare, verande te bollshme. Orientimi me diell.

Çmimi i shitjes 55000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallat egzistues
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Tualet
  • Uje

Map