Shkolla Baletit, prane Njesise Bashkiake Nr.2, jepet apartament 1+1 me qera siperfaqe 70 m², kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner. Ne cmim perfshihet pagesa e administrimit te pallatit, mirembajtja e paneleve diellore dhe pompave te ujit.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Map