Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, jepet me qera apartament 1+1, totalisht e rikonstruktuar dhe i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 50 m², kati i 2 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 430 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 2
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja