Rruga Kongresi i Manastirit, Kompleksi Zirkon, jepet me qera apartament 1+1, i arreduar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 68 m², kati i 10 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kodncioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Lirohet ne daten 15 Shkurt.

Jepet me qera 450 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map