Rruga Kavajes, Kompleksi Square 21, jepet me qera apartament 1+1, mobilim modern ddhe i pa banuar me pare, siperfaqe 75 m², kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, sistem kondicionimi, dhe i shtruar i gjithi me parket, orientim jug-lindje. perfshihet dhe tarifa e administrimit.

Jepet me qera 750 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map