Rruga e Dibres, prane pasticeri Bilbili dhe Medreses, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 65 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni, ambjenti i gatimit, dhome gjumi, tualet, kondicioner, ballkon, orientim me diell. Apartamenti eshte i pa banuar me pare.

Jepet me qera 550 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Map