Rruga 5-Maji, prane Qendres Concord, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 70 m², kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar shume mire
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja