Liqeni i Thate, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 74 m², kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga koridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone, kondicioner dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 550 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 5
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map