Liqeni i Thate, Rruga Peti, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 92 m², kati i pare ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, garderobe, tualet, kondicioner, ballkon, mundesi vendparkimi dhe i gjithi i shtruar me parket.

Jepet me qera 500 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Drita
 • E mobiluar
 • Garderobe
 • Kati i 1
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Map