Liqeni i Thate, Kompleksi Park Life, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 60 m², kati i 1 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, 2 kondicioner, mobilim i ri i pa perdorur. Kusht: Nje muaji qera dhe dy muaj garanci. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Jepet me qera 700 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map