Kopshti Zoologjik, Kompleksi Mateo, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 70 m², kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, ballkon. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket, si dhe posedon mundesi parkimi me cmim ekstra.

Jepet me qera 480 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map