Blloku, Rruga Margarita Tutulani, prane Petro Ninit, jepet me qera super apartament 1+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 70 m², kati i 3 ne pallat te ri pa ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Mundesi vendparkimi me çmim ekstra. Nuk lejohen kafshe shtepiake. Apartamenti lirohet ne daten 1 Nentor.

Jepet me qera 650 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • I rikonstruktuar
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Map