Bllok, prane Supermarket Spar, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre bashekohore, siperfaqe 68 m², kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, ballkon, 2 kondicionere, dhe e shtruar e gjitha me parket. Apartamenti posedon dhe nje post parkimi me çmim 120 euro. Kusht 2 muaj qera dhe nje garanci.

Jepet me qera 900 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 2 kondicionere
 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • kati i 4
 • Me ashensor
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Vendndodhja