Bllok, prane Izzy Living, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 75 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti orgnizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, tualet, kondicioner, ballkon. Kusht : pagese 1 vjecare dhe 1 muaj garanci.

Jepet me qera 400 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon me pamje panoramike
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Map