Ali Demi, prane Fushes, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 70 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhome gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell. Apartamenti disponon dhe nje vend parkimi.

Jepet me qera 300 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 3
  • Me ashensor
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja