Ali Demi, Kompleksi Mangalem, jepet me qera apartament 1+1, do te mobilohet, siperfaqe 72 m², kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organziohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 30000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 4
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja