21-Dhjetori, Kompleksi Kontakt, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 65 m², kati i 10 ( jo i fundit ) ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 430 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kondicioner
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja