Fresk, prane Restorant Qesarakes, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 70 m², kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 300 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 3
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map