Rruga “5 Maji”, prane Qendres Concord, jepen me qera 2 Ambiente Komerciale, bosh, secila me siperfaqe 120 m², kati perdhe. Ambientet kane lartesi 3.6 m, open space, me tualet, investime bashkekohore, fasada xhami per mundesi te mira reklamimi, uje 24h, me hapesira perpara 70 m², dhe mjaft te pershtatshme per biznese te ndryshme.

Jepen me qera secili 600 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Open space
  • Uje
  • verande

Map