Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, jepet me qera Ambient komercial i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, bosh, siperfaqe 140 m², i ndare ne 2 ambiente kryesisht 40 m² dhe 100 m², si dhe ambient te jashtem te shfrytezueshem me siperfaqe 140 m². Ambientet mund te jepen bashke por edhe veçmas.

Jepet me qera 1300 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Sistem aspirimi
  • sistem kondicionimi
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Map