Rruga Naim Frasheri, prane Ambasades Greke, jepet me qera Ambient Komercial, siperfaqe 100 m2, sebashku me 130 meter ka gjysem bodrumi, te cilat jepen te dyja bashke. Ambienti eshte i pershtatshem per farmaci dhe depo farmaceutike, callcenter, lokal, etj. Disponon tualet, fasade xhami, bodrumi me mini dritare.

Jepet me qera 1300 euro i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Bodrum
  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 1
  • Kati perdhe
  • Open space
  • Tualet
  • Uje

Map