Liqeni, Rruga Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik, Shitet Ambint Biznesi, bosh, siperfaqe totale 200 m² me Hipoteke, ne nje super godine 2 kateshe. Kati perdhe organizohet nga open space, tualet, depo. Kati i 2 organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma te medha gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. I gjithe ambienti eshte i shtruar me parket, si dhe i pajisur ne cdo ambient me kondicioner. Ka funsikonuar si ambiente biznesi, hostel, dhe ambient banimi.

Çmimi shitjes 300.000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Bosh
 • depo
 • Drita
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Parket
 • Uje

Map