Bllok, Rruga Nikolla Tupe, jepet Ambient Biznesi me qera, bosh, siperfaqe 120 m², kati i 2. Ambienti posedon 3 ambiente, tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, dhe super i investuar. Lirohet ne fund te nentorit.

Jepet me qera 1000 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 2
  • Tualet
  • Uje

    Vendndodhja