Qender, ne fillim te Rruges te Kavajes, prane Raifeissen Bank, shiten 2 Apartamente 1+1 ne pallat te ri, te mobiluar ne menyre moderne, siperfaqa totale 132 m2, me Hipoteke, te ndare 69 m2 dhe 62.3 m2, kati i 8 me ashensor. Apartamentet mund te bashkohen me njeri-tjetrin, mundesi shume e mire investimi, pasi mund tejepen me qera 450-550 euro nje apartament. Nje Apartament organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhome gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell. Disponojme edhe 2 vende parkimi me cmim ekstra.

Cmimi i shitjes 307560 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • 2 vendparkimi
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Vendndodhja