fbpx
+355697724493

Archives

Rruga Liqeni Thate, prane Kopeshtit Zoologjik

By in with 0 Comments

Rruga Liqeni Thate, prane Kopeshtit Zoologjik, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 110 m2 me Hipoteke, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, kuzhine, sallon ndenje, tualet, kondicioner, depo, verande. I gjithe apartamenti eshte me sistem termoizolimi. Çmimi i shitjes 130.000 euro.

Read More

Qender, 9-Kateshet.

By in with 0 Comments

Qender, prane 9 Katesheve, jepet me qera Vile 3 Kateshe + Papafingo, bosh, siperfaqe 300 m2, 3 tualete, 10 ambjente ne total, kondicioner, verande, oborr. Kati i pare : ka 2 dhoma dhe 1 sallon te madh, tualet, depo, kuzhine. Kati i dyte : 3 dhoma, tualet, verande. Kati i trete : 2 dhoma, tualet. […]

Read More

Myslym Shyri, Drejtoria e Policise.

By in with 0 Comments

Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise, jepet me qera Dyqan, bosh, siperfaqe e brendeshme 55 m2, siperfaqe e jashtme 40 m2, kati perdhe, sistem aspirimi, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi. Dyqani eshte i pershtatshme per Bar-Kafe apo per aktivitete tregtare te ndryshme. Jepet me qera 100.000 Lek ne muaj.

Read More

Vilat Gjermane, Rruga Fuat Toptani.

By in with 0 Comments

Vilat Gjermane, Rruga Fuat Toptani, jepet me qera Vile 4-Kateshe, pjeserisht e mobiluar ose bosh, secili kat eshte nga 150 m2, siperfaqe ndertimi 600 m2, oborr, gjelbarim, vendparkimi, e pershtatshme per banim por edhe per biznes. Kati i 1 organizohet nga : Magazine, garazh, zyre, 2 tualet. Kati i 2 organizohet nga : 2 dhoma […]

Read More

Kodra e Priftit, Rruga Marie Kraja.

By in with 0 Comments

Kodra e Priftit, Rruga Marie Kraja, prane Shkolles “Mrekullia”, shitet vile 2-kateshe, siperfaqe trualli 250 m², siperfaqe ndertimi 223 m², me Hipoteke, e rivlersuar, ku secili kat ka hyrje me vehte, dhe totalisht i mobiluar. Vila perbehet nga 5 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone, vendparkim, oborr. Kati i 1 organizohet nga salloni i ndenjes, […]

Read More