fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me Qera, Bulevardi Zogu I, ish Stacioni i Trenit, Tirane

By in with 0 Comments

Bulevardi Zogu I, prane ish Stacionit te Trenit, jepet me qera ambjent Zyre, bosh, siperfaqe 170 m², open space, bosh, kati i 2, fasade xhami, mundesi reklamimi, sistem aspirimi, sistem kondicionimi, 2 tualete, orientim me diell. Punime ekstra nga pronari, tavane gipsi, sistemi i ndricimit. e pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregtare si call center, […]

Read More

Krrabe, 13 minuta larg TEG-ut.

By in with 0 Comments

Krrabe, 13 minuta larg TEG-ut, shitet Vile 3-Kateshe, siperfaqe totale 230 m2, dhe ndertim 196 m2 me Hipoteke. Vila pozicionohet buze rruge, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane pikes turistike “Syri i Ciklopit”. Kati i 1, organizohet ne soxhorno te madhe, kuzhine me vehte, tualet, verande. Kati i 2, organizohet ne holl te madh, […]

Read More

Rruga e Dibres, Prane gjimnazit “Partizani”.

By in with 0 Comments

Rruga e Dibres, Prane gjimnazit “Partizani”, shitet Ambjent perkatesisht per Zyre, bosh, siperfaqe 163 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Ambjenti eshte open space, me 2 tualete, fasade xhami, dhe ne nje zone mjaft te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare. Çmimi i shitjes 342300 euro.

Read More