fbpx
+355697724493

Archives

Ambient Biznesi me qera, Paskuqan, Tirane.

By in with 0 Comments

Paskuqan, jepet me qera Ambient Biznesi, bosh, siperfaqe 450 m², kati i 2 ne pallat te ri. Ambienti posedon 4 tualete, open spaace, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, sistem aspirimi dhe kondicionimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Jepet me qera 1200 euro ne muaj.

Read More