fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Rruga Hoxha Tahsim, Tirane.

By in with 0 Comments

Rruga Hoxha Tahsim, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 800 m², kati i 2 ne pallat te ri. Zyra posedon 6 tualete, open space, sistem aspirimi dhe kondicionimi, e shtruar e gjitha me parket, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Jepet me qera 11000 euro ne muaj.

Read More

Zyre me qera, Don Bosko, prane Viva Market, Tirane.

By in with 0 Comments

Don Bosko, prane Viva Market, jepet Zyre me qera, bosh e rikonstruktuar deri ne detaje, siperfaqe 117 m², kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon tualet, open space, sistem kondicionimi dhe aspirimi, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. E pershtatshme per call center, klinika te ndryshme, laborator, etj. Jepet […]

Read More

Ambient Biznesi ne shitje, Rruga Hoxha Tahsim, prane Klinikes Sulçebege, Tirane.

By in with 0 Comments

Rruga Hoxha Tahsim, prane Klinikes Sulçebege, Shitet Ambient Biznesi i tipologjise Duplex, bosh, totalisht i investuar me sistem aspirimi dhe kondicionimi, siperfaqe totale te shfrytezueshme 145 m², dhe 123 m² me Hipoteke. Ambienti eshte nje mundesi shume e mire investimi, perfekt per zyra, sherbime, sidomos per Hostel dhe AirBnb! Ambienti ndodhet ne katin perdhe, organizohet […]

Read More

Zyre me qera, Bllok, Tirane.

By in with 0 Comments

Bllok, jepet Zyre me qera, e arreduar dhe e mobiluar me arkitekt, siperfaqe 216 m², kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Zyra posedon korridor hyres, 2 ambiente pune te ndara me xham, zyre per CEO-n me tualet brenda, meeting room, kuzhine, 2 tualete per stafin, sistem aspirimi dhe kondicionimi, ballkon. Nuk mungon […]

Read More

Ambient Biznesi me qera, Qender, Pazari Ri, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, Pazari Ri, jepet Ambient Biznesi me qera i tipologjise Duplex, i mire investuar, siperfaqe totale 145 m². Ambienti posedon 3 ambiente, dhome ndihmese, sistem aspirimi dhe kondicionimi, tualet, mini magazine, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. Cmimi ndryshon ne varesi te pageses, 600 euro/muaj parapagim 12 muaj, 650 euro/muaj parapagim 6 muaj. […]

Read More