fbpx
+355697724493

Archives

Rruga Panorama, prane Hotel Prestige.

By in with 0 Comments

Rruga Panorama, prane Hotel Prestige, shitet Garsoniere, e mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 28.8 m2 me Hipoteke, kati i 3 ne pallat egzistues. Garsonierja perbehet nga ambjent gatimi sebashku me salle ngrenie dhe sallon ndenje, tualet me dritare. Garsonierja eshte ne gjendje shume te mire, dhe salloni i ndenjes i shtruar me parket. Çmimi i […]

Read More

Myslym Shyri, prane ish-Ekspozites.

By in with 0 Comments

Myslym Shyri, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh, siperfaqe 74 m2, kati 0 pallat i vjeter. Ambjenti posedon fasade xhami, tualet, dhe ndodhet ne nje zone kryesisht te aksesueshme. Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Read More

Brryli, perballe Maternitetit te Ri.

By in with 0 Comments

Brryli, perballe Maternitetit te Ri, shitet apartament 2+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 85 m2, me Hipoteke, kati i 2 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, aneksi i gatimit, 2 dhoma gjumi, garderrobe (depo), tualet me dritare, ballkon, kondicioner, parket. Cmimi i shitjes 67000 euro.

Read More

Fakulteti i Mjeksise, Rruga Njazi Meka.

By in with 0 Comments

Fakulteti i Mjeksise, Rruga Njazi Meka, shitet apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 85 m2, me Hipoteke, kati i 4 (jo i fundit) ne pallat egzistues, e rikonstruktuar. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, aneksi i gatimit, 2 dhoma gjumi, kondicioner, tualet, ballkon i mbyllur. Cmimi i shitjes 63000 euro.

Read More

Bllok, prane Fakultetit Juridik

By in with 0 Comments

Bllok, prane Fakultetit Juridik, shitet apartament 3+1, e kompletuar, siperfaqe 129 m2 me Hipoteke, kati 5 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ate te gatimit, banjo, ballkon, kondicioner. Çmimi i shitjes 165.000 euro.

Read More

Bllok, prane Xheko Imperial.

By in with 0 Comments

Bllok, prane Xheko Imperial, Rruga Perlat Rexhepi, shiten 2 apartamente 1+1, totalisht te mobiluara, siperfaqe totale 118 m2, me Hipoteke, kati i 4 ne pallat egzistues, tualet, ballkon, orientim me diell. Aktualisht te dy apartamentet jane te dhena me qera. Cmimi i shitjes se dy apartamenteve 180.000 euro.

Read More