fbpx
+355697724493

Archives

Vile ne shitje, Berzhite, Kompleksi Green Garden, Tirane.

By in with 0 Comments

Berzhite, Kompleksi Green Garden, shitet Vile 2-kateshe totalisht e perfunduar, me siperfaqe trualli 400 m², dhe siperfaqe ndertimi 180 m² me Hipoteke. Vila ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire panoramik, me drejtim Lindje dhe Juglindje, kopesht, vendparkimi, dhe mundesi ndertimi per pishina individuale. Kati perdhe organizohet nga ambient ndenje, gatimi dhe ngrenie te bollshme, […]

Read More

Blloku, prane Petro Ninit.

By in with 0 Comments

Bllok, prane Petro Ninit, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 140 m2, kati i 9 me ashensore. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes, kuzhina me vehte, 3 dhoma gjumi te shtruara me parket, 2 ballkone, 2 tualete, kondicioner ne cdo dhome, orientim Jug-Lindje. Ne cmim […]

Read More

21 Dhjetori, tek kryqezimi

By in with 0 Comments

21 Dhjetori, prane kryqezimit, jepet me qera apartament 3+1 per Zyra, siperfaqe 75 m2, kati 4 ne pallat egzistues. Apartamenti perbehet nga 3 ambjente, ballkon, banjo, korridor lidhes, kondicioner. Ofrohet pjeserisht i mobiluar. Taksat paguan vete klienti. Jepet me qera 400 euro i diskutueshem.  

Read More