fbpx
+355697724493

Archives

Vile ne shitje, Profarma, Rruga Demir Zyko, Tirane.

By in with 0 Comments

Profarma, Rruga Demir Zyko, Shitet Vile 2-kateshe, siperfaqe ndertimi 400 m² me Hipoteke. Vila posedon ne total 6 dhoma gjumi, 2 sallona ndenje, 2 kuzhina, 4 banjo, 4 ballkone, oborr, kondicioner, garazh siperfaqe 120 m². Vila posedon gjithashtu dhe pemetari, e veshur me sistem kapot e gjitha dhe termoizolim. Çmimi i shitjes 425000 Euro.

Read More

Vile ne shitje, Gjiri i Lalezit, prane Lura 1, Durres.

By in with 0 Comments

Gjiri i Lalezit, prane Lura 1, Shitet Vile 1-kateshe, e mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 150 m² me Hipoteke. Vila posedon korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, e shtruar e gjitha me parket, oborr 80 m², verande. Çmimi i shitjes 205000 Euro, i diskutueshem.

Read More

Truall + Magazine ne shitje, Fllake, Durres.

By in with 0 Comments

Fllake, Durres, Shitet Truall 7000 m² + Magazine 500 m² me Hipoteke, totalisht i pajisur dhe ne gjendje pune. Pjesa e truallit nga 7000 metra, 4500 prej tyre jane miratuar per t’u shfrytezuar per ndertim, ndersa magazina eshte e pajisur me cisterne gazi, kabine elektrike si dhe linje uji te dedikuar, oborr. Çmimi i shitjes […]

Read More