fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Unaze, Rruga Bardhyl, Tirane.

By in with 0 Comments

Unaze, Rruga Bardhyl, jepet me qera Ambient per Zyre, siperfaqe 21.6 m2, kati i 2 ne nje pallat ekzistues. Zyra posedon tualet, fasade xhami, e shtruar e gjitha me parket dhe e sapo rikonstruktuar e gjitha. Ambienti eshte i pershtatshem per klinike dentare, zyre noterie, finance, imobiliare, studio arkitekture, studio programimi, etj. Jepet me qera […]

Read More