fbpx
+355697724493

Archives

Ambient Biznesi me qera, Qender, prane Piaces, Tirane.

By in with 0 Comments

Qender, prane Piaces, jepet Ambient Biznesi me qera, i tipologjise duplex, bosh, siperfaqe 250 m², kati i pare. Ambienti posedon 2 tualete, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, sistem aspirimi dhe kondicionimi, si dhe ambient te jashtem 70 m². I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ne cmim perfshihet edhe taksa 15%. Jepet me […]

Read More