fbpx
+355697724493

Archives

Qender, prane Shallvareve.

By in with 0 Comments

Qender, prane Shallvareve, jepet me qera Dyqan, siperfaqe 125 m2, kati perdhe pallat egzistues. Dyqani ndodhet ne nje zone te lakmueshme per biznes, pasi eshte dhe me fasade xhami i cili krijon nje mundesi te mire reklamimi. Dyqani ka 2 ambjente, nje open space me kolona ne mes, tualet. Jepet me qera 800 euro ne […]

Read More

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites.

By in with 0 Comments

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Dyqan, bosh, siperfaqe 70 m2, kati 0 pallat i ri. Ambjenti sherben per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si, furre buke, lavanderi, pasticeri, zyra te ndryshme etj. Ambjenti posedon fasade xhami, tualet, open space, dhe ndodhet ne nje zone mjaft te preferueshme. Jepet me qera […]

Read More

Myslym Shyri, prane ish-Ekspozites.

By in with 0 Comments

Myslym Shyri, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh, siperfaqe 74 m2, kati 0 pallat i vjeter. Ambjenti posedon fasade xhami, tualet, dhe ndodhet ne nje zone kryesisht te aksesueshme. Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Read More

Rruga e Dibres, Prane gjimnazit “Partizani”.

By in with 0 Comments

Rruga e Dibres, Prane gjimnazit “Partizani”, shitet Ambjent perkatesisht per Zyre, bosh, siperfaqe 163 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Ambjenti eshte open space, me 2 tualete, fasade xhami, dhe ne nje zone mjaft te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare. Çmimi i shitjes 342300 euro.

Read More