fbpx
+355697724493

Archives

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites.

By in with 0 Comments

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Dyqan, bosh, siperfaqe 70 m2, kati 0 pallat i ri. Ambjenti sherben per tipologji te ndryshme tregtare, kryesisht si, furre buke, lavanderi, pasticeri, zyra te ndryshme etj. Ambjenti posedon fasade xhami, tualet, open space, dhe ndodhet ne nje zone mjaft te preferueshme. Jepet me qera […]

Read More

Myslym Shyri, prane ish-Ekspozites.

By in with 0 Comments

Myslym Shyri, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh, siperfaqe 74 m2, kati 0 pallat i vjeter. Ambjenti posedon fasade xhami, tualet, dhe ndodhet ne nje zone kryesisht te aksesueshme. Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Read More

Rruga e Dibres, Prane gjimnazit “Partizani”.

By in with 0 Comments

Rruga e Dibres, Prane gjimnazit “Partizani”, shitet Ambjent perkatesisht per Zyre, bosh, siperfaqe 163 m2 me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Ambjenti eshte open space, me 2 tualete, fasade xhami, dhe ne nje zone mjaft te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare. Çmimi i shitjes 342300 euro.

Read More

Myslym Shyri, prane Gjykates se Rrethit Tirane.

By in with 0 Comments

Myslym Shyri, prane Gjykates se Rrethit Tirane, jepet me qera Dyqan, bosh, siperfaqe 150 m2, open space, punime gipsi, sistem aspirimi dhe kondicionimi, 2 tualete, parket, fasade xhami, mundesi reklamimi. Ambjeni eshte i pershtatshme per aktivitete te ndryshme si Bar-Kafe, Restorant, Show Room, Zyra te ndryshme … etj. Ne cmim eshte e perfshire dhe taksa […]

Read More