fbpx
+355697724493

Archives

Dyqan ne shitje, Myslym Shyri, Tirane.

By in with 0 Comments

Myslym Shyri, shitet Dyqan duplex, bosh, siperfaqe totale 80 m² me Hipoteke, kati 1 dhe 2, ne pallat egzistues. Dyqani posedon tualet, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, e mire investuar dhe e shtruar e gjitha me parket. Çmimi i shitjes 360000 Euro, i diskutueshem.

Read More