fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Bllok, Sheshi Willson, Tirane.

By in with 0 Comments

Bllok, Sheshi Willson, jepet Zyre me qera, bosh (vetem raftet e murit), siperfaqe 40 m², kati i 3 ne pallat te ri. Zyra posedon tualet, open space, fasade xhami, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Read More

Magazine me qera, Vaqarr, prane Restorant Keshtjella, Tirane.

By in with 0 Comments

Vaqarr, prane Restorant Keshtjella, jepet Magazine 2-kateshe me qera, bosh, siperfaqe totale 1000 m². Kati i pare ka nje lartesi prej 6.2 metrash, ndersa kati i dyte, 5.5 metra lartesi. Magazina posedon tualet, ashensor, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, e pranueshme per cdo lloj mjeti furnizues, parkim prej 1500 m², sistem kapot. […]

Read More