fbpx
+355697724493

Archives

Apartament 2+1 ne shitje, Yzberisht, prane KMY, Tirane.

By in with 0 Comments

Yzberisht, prane KMY, Shitet apartament 2+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 99.2 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, kondicioner, tualet, depo, ballkon, dhe i shtruar i gjithi me parket. Çmimi i shitjes 72000 Euro, […]

Read More

Magazine me qera, Misto Mame, Tirane.

By in with 0 Comments

Misto Mame, jepet me qera Ambient Biznesi kryesisht per Magazine, bosh, me siperfaqe 1200 m2, e tipologjise kati perdhe magazine dhe kati i pare ambient i madh + zyre. Ambienti posedon 2 tualete, kuzhine me vehte, depo, totalisht i rikonstruktuar dhe me punime bashkekohore, vendparkimi. Jepet me qera 3000 Euro ne muaj.

Read More