fbpx
+355697724493

Archives

Toke ne shitje, Linze, Tirane.

By in with 0 Comments

Linze, Shitet Toke, siperfaqe 5100 m² me dokumenta te rregullta. Ndodhet buze rruge kryesore, e rrethuar, dhe me lidhje me uje te rrjetit. Mundesi ndertimi per vila, Lokale, agriturizem, shkolla, etj. Çmimi i shitjes 104000 Euro.

Read More