fbpx
+355697724493

Archives

Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit.

By in with 0 Comments

Rruga Elbasanit, prane Shkolles se Baletit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 78 m² me Hipoteke ne total 110 m², kati 3 me ashensor, tualet ( me dritare), kondicioner, te gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje ftohje, i izoluar nga jashte, punime shumecilesore, orientim me diell. Cmimi i […]

Read More

Liqeni i Thate.

By in with 0 Comments

Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina, jepet me qera 1+1 ne pallat te ri, e mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 75 m2, kati 2 me ashensore, me pamje nga liqeni, kondicioner, koridor, tualet, ballkon, orientim me diell. Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Read More

Bllok, Sheshi Willson.

By in with 0 Comments

Bllok, Sheshi Willson, jepen me qera Ambjente Zyrash ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 100-400-1000 m2, kati i 1-2-8 me ashensore, open space ose te ndara ne disa ambjente, sipas deshires dhe nevojave te klientit. Cdo Zyre ka tualete dhe ambjent kuzhine, sistem kondicionimi qendror, fasade xhami, ballkon. Pallat shume i mire administruar, me kamera […]

Read More

Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus.

By in with 0 Comments

Don Bosko, Kompleksi Vizion +, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 76 m2, kati i 8 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi e shtruar me parket, tualet, ballkon, orientim me diell. Jepet me qera 300 […]

Read More

Rruga Irfan Tomini. pallatet INSIG.

By in with 0 Comments

Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re, Rruga Irfan Tomini, prane Pallateve INSIG, shitet Garsionere ne pallat te ri, e mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 40 m2, me Hipoteke, kati i 5 me ashensor. Garsioneria organizohet nga korridori, ambjenti i ndenjes, ambjenti i gatimit, tualet, ballkon. Cmimi i shitjes 32000 euro, i diskutueshem.

Read More

Bllok, Rruga Brigada VIII.

By in with 0 Comments

Bllok, Rruga Brigada e VIII, jepet me qera apartament 2+1 per Zyre, e mobiluar per zyre ne menyre moderne, siperfaqe 140 m2, kati i 1 me ashensor, me kuzhine me vehte, parket, kondicioner, 2 banjo, 2 ballkone, gjendja: shume e mire, orientim me diell. Jepet me qera 1500 euro ne muaj.

Read More

Bllok, Rruga Pjeter Bogdani.

By in with 0 Comments

Bllok, Rruga Pjeter Bogdani, prane Credins Bank, jepet me qera super apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe totale 250 m2, kati i 8 me ashensor, apartamenti organizohet nga koridori, salloni i bollshem, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, kondicioner […]

Read More

Qender, 9-Kateshet.

By in with 0 Comments

Qender, prane 9-Katesheve, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 80 m2, kati i 7 me ashensor, apartamenti organizohet nga salloni sebashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, ballkoni i bollshem, kondicioner, tualet, orientim me diell. Jepet me qera 350 euro ne muaj.

Read More

Rruga e Dibres, Spitali Amerikan 2.

By in with 0 Comments

Rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, fillimi i Rruges Njazi Meka, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 75 m2, kati i 6 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet, kondicioner, ballkon, orientim me […]

Read More