fbpx
+355697724493

Archives

Magazine me qera, Kombinat, prane njesise Bashkiake nr 6, Tirane.

By in with 0 Comments

Kombinat, prane njesise Bashkiake nr 6, jepet Magazine me qera, bosh, siperfaqe 950 m², me nje lartesi minimale 6 metra, dhe lartesi maksimale 10 metra, kati perdhe. Magazina posedon 4 tualete, ambient te pershtatur per zyre, 2 ambiente garderobe per punonjesit, ambient magazinim malli. E aksesueshme me makine dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. […]

Read More

Ambient Biznesi me qera, Paskuqan, Tirane.

By in with 0 Comments

Paskuqan, jepet me qera Ambient Biznesi, bosh, siperfaqe 450 m², kati i 2 ne pallat te ri. Ambienti posedon 4 tualete, open spaace, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, sistem aspirimi dhe kondicionimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Jepet me qera 1200 euro ne muaj.

Read More

Vile ne shitje, Profarma, Rruga Demir Zyko, Tirane.

By in with 0 Comments

Profarma, Rruga Demir Zyko, Shitet Vile 2-kateshe, siperfaqe ndertimi 400 m² me Hipoteke. Vila posedon ne total 6 dhoma gjumi, 2 sallona ndenje, 2 kuzhina, 4 banjo, 4 ballkone, oborr, kondicioner, garazh siperfaqe 120 m². Vila posedon gjithashtu dhe pemetari, e veshur me sistem kapot e gjitha dhe termoizolim. Çmimi i shitjes 425000 Euro.

Read More