fbpx
+355697724493

Archives

Zyre me qera, Rruga Hoxha Tahsim, Tirane.

By in with 0 Comments

Rruga Hoxha Tahsim, jepet Zyre me qera, bosh, siperfaqe 800 m², kati i 2 ne pallat te ri. Zyra posedon 6 tualete, open space, sistem aspirimi dhe kondicionimi, e shtruar e gjitha me parket, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Jepet me qera 11000 euro ne muaj.

Read More